Eelarvetabel, millega rahaasjade juhtimine ja haldamine on mugav ja lihtne

Kas kõlab tuttavalt?

Õnneks see ei pea enam nii olema

Finantsfööniksi eelarvetabel on siin, et sind aidata!

Aidata sul viimaks...

sincerely-media-HL3EOgFiy0k-unsplash

“Mulle väga meeldib Triinu tehtud tabel. Siin on võimalik pere-eelarvet koos või eraldi pidada, jälgida säästumäära ja eelarves püsimist. Panna kirja ja eesmärgistada investeeringuid, kogumishoiuseid ja meelerahufondi.

Tabeli juurde on Triin loonud veel selgitava video, mille abil on lihtne hakata oma eelarvet paika sättima. Selle paika panemine võtab küll pisut aega, kuid asi on seda väärt.

Lisaks on Triin väga abivalmis ja sain kiired vastused oma küsimustele. Võtan kindlasti tabeli kasutusse.”

Piilu lähemalt

MIDA SISALDAB

Eelarvetabeli vaheleht, kus saad hoida silma peal oma terve aasta sissetulekutel ja väljaminekutel, planeerida oma igakuiseid eelarveid ning jälgida eelarves püsimist ja säästumäära. 

Kogumise ja investeerimise vaheleht, kus saad hoida silma peal oma selle aasta kogumis- ja investeerimiseesmärkidel ning jälgida oma kogumisfondide seisusid. 

Kulude planeerimise vaheleht, mis võimaldab detailselt lahti kirjutada, millised kulutused ühe või teise kategooria alla planeeritud on. 

See vaheleht aitab veenduda, et kõik arved ja maksed saavad iga kuu õigeaegselt tehtud ja sa ei unustaks mõnda püsikulu eelarvesse planeerida. 

Vaheleht, kuhu saad kirja panna kõik tekkinud ostusoovid, et vähendada impulsiivselt tehtud ostude arvu. 

Google Forms vorm, mille kaudu saad oma sissetulekuid ja väljaminekuid mugavalt tabelisse sisestada. 

Formsi lingi võid endale vabalt nutitelefoni ekraanile salvestada, et pääseksid sellele ligi sama kiiresti kui mõnele äppile.

Videojuhend, mis aitab sul oma tabeli ja Formsi kasutamiseks valmis seada ning näitab ka, kuidas tabelit kasutama hakata.

2023. AASTA TÄIENDUS:

Aasta ülevaate vaheleht

Aitab sul mugavalt saada ülevaate oma rahaasjadest aasta lõikes tervikuna, võrrelda vähese vaevaga erinevate kuude numbreid ning hoida silma peal oma investeerimis- ja kogumiseesmärkidel.

Kliendid on eelarvetabeli kohta veel öelnud...

Mul on veel selline küsimus, et...

Tabeliga tuleb kaasa videojuhend, mis näitab sulle samm sammu haaval, kuidas tabel üles seada ja kuidas seda kasutama hakata. Seega sa ei pea muretsema, kui sa ei tunne ennast tabeleid kasutades väga koduselt.

Ei pea. Videojuhendis näitan ka, kuidas saad oma tabeli mugavalt üles seada, kui tunned, et ei soovi kasutada Google Formsi andmete sisestamiseks. 

Absoluutselt. Sa saad ise valida, mis kuupäevast kuupäevani sinu eelarveperiood kestab.

Tegemist on digitaalse tootega, millele saad sa kohe pärast ostmist ligipääsu. Seetõttu ei ole võimalik toodet tagastada ega selle eest raha tagasi saada.

Kui sa pole kindel, kas see eelarvetabel vastab sinu vajadustele, või soovid lisainfot, siis kirjuta mulle julgelt enne ostmist mailiaadressile triin@finantsfooniks.ee. Vastan väga hea meelega sinu küsimustele 😊 

MUl on nii hea meel sind siin tervitada!

Minu suhe eelarvete ja rahaasjade haldamisega ei ole alati hea olnud. 

Mulle tundus, et see on lihtsalt üks asi, milles ma hea pole. Ma olin eelarvet proovinud pidada, aga iga kord see ebaõnnestus. Ma kandsin küll iga kuu mingi summa säästukontole (sest ma teadsin, et nii peaks tegema), aga järgmiseks palgapäevaks olin ka selle ära kasutanud.

Tuleb välja, et kui kasutad enda jaoks sobimatut süsteemi, ongi eelarve pidamine kui tuimestuseta hamba välja tõmbamine😬

Enda jaoks toimiva eelarve koostamine oli minu rahaasjade jaoks totaalne pöördepunkt

Järsku oli mul võimalik leida vaba raha, et hakata koguma meelerahufondi ja samal ajal väikeste summadega investeerima. 

See andis mulle parema ülevaate oma rahaasjadest ja võimaldas mul otsustada, kuhu ma tahan, et mu raha läheks. 

Ja see on aidanud meeletult alandada mu stressitaset, sest ma ei pea enam mõtlema, kas ja kuidas me kuu lõpuni hakkama saame. 

Nüüd on ka sinul võimalik kasutusele võtta see tabel, mis on minul ja mu perel aidanud saada parema ülevaate oma sissetulekutest ja väjaminekutest, planeerida oma rahaasju paremini ning finantseesmärke seada ja saavutada. 

Osta nüüd!

Eelarvetabel

ühele inimesele või ühise rahakotiga perele

€13

Pärast ostmist saabub sinu e-posti aadressile link PDF dokumendiga, kust saad ligipääsu videojuhendile ja eelarvetabelile.

Eelarvetabel

kahe eraldi eelarvega perele

€17

Pärast ostmist saabub sinu e-posti aadressile link PDF dokumendiga, kust saad ligipääsu videojuhendile ja eelarvetabelile.

triin@finantsfooniks.ee

Tel. (+372) 59 015 560

Mergen OÜ

Reg.kood 16404538

A.H. Tammsaare tee 74, 13413, Tallinn